Klub „Seniora”

Od 20 już lat, raz w miesiącu, zazwyczaj w pierwszą środę miesiąca, starsi członkowie I Zboru KChB, ich przyjaciele i znajomi z innych wspólnot chrześcijańskich spotykają się w pomieszczeniach Klubu Na Wyspie.

W czasie tych spotkań wspólnie się modlą, śpiewają przy akompaniamencie gitary, czytają psalmy, słuchają rozważań przygotowanych przez s. Olę Sieradzką lub br. Jana Kołodzieja, analizują wybrane teksty biblijne.

Na zakończenie wszyscy siadają do wspólnego obiadu przygotowywanego najczęściej przez Marysię Hatak, Klub SenioraDanusię Seweryn i Zosię Sobczak. Ożywione rozmowy przy stole świadczą o tym, że seniorzy w tym miejscu czują się bardzo dobrze.

Po obiedzie przychodzi czas na herbatę, kawę, różne smakołyki przyniesione przez uczestników spotkania oraz pyszne ciasto przygotowane przez niezawodną s. Marię Kuźnik.

Trzy godziny mijają szybko. Seniorzy rozchodzą się do domów posileni Bożym Słowem i wdzięczni Panu Bogu za tą wspólnotę, którą dane było im przeżyć po raz kolejny.

Serdecznie zapraszamy osoby chętne do udziału w tych spotkaniach do kawiarni Klubu Na Wyspie w pierwsze środy miesiąca, o godzinie 11:00.

Komentowanie jest wyłączone