Przewodnik gościa

Witamy Cię na stronie

I Kościoła Chrześcijan Baptystów w Krakowie

Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas i odwiedziłeś naszą stronę. Nieważne czy jesteś tu, ponieważ dostałeś od nas ulotkę z ewangelią i chcesz się dowiedzieć więcej, czy szukasz informacji o prawdziwych zasadach chrześcijańskich, czy po prostu szukasz informacji o Kościele Chrześcijan Baptystów. Witamy Cię serdecznie.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy świadomie zdecydowali, że zaczną żyć tak, jak chce Bóg i chcemy się tym dzielić z innymi. O losach naszego kościoła możesz przeczytać w zakładce „O nas” ->  „Historia”. W tej samej zakładce jest nasze „Wyznanie wiary”, czyli zbiór podstawowych zasad, w które wierzymy.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań. Nabożeństwa odbywają się w niedzielę o 11:00 oraz w czwartek o 18:00. O innych spotkaniach możesz przeczytać w zakładce „Spotkania”.

Wierzymy, że każdy człowiek musi się nawrócić, narodzić na nowo (J 3:3), żeby odzyskać pokój z Bogiem. Kliknij w link poniżej, żeby dowiedzieć się więcej, co na ten temat mówi Biblia.

Wierzymy, że każdy człowiek musi się nawrócić, narodzić na nowo (J 3:3), żeby odzyskać pokój z Bogiem

Ta strona wykorzystuje technologię "Cookies", która rozszerza możliwości jej działania. Jeśli na niej jesteś, wyrażasz zgodę na ich używanie. W każdym momencie można zmienić ustawienia plików "Cookies" w urządzeniu, na którym odwiedzana jest strona.