Spotkania

Spotkania

„Cóż tedy, bracia? Gdy się schodzicie, jeden z was służy psalmem, inny nauką, inny objawieniem, inny językami, inny ich wykładem; wszystko to niech będzie ku zbudowaniu.” Kor 14:26

Grupa Biblijna

Spotykamy się w każdą środę około godziny 19:30 w budynku zborowym przy ul. Wyspiańskiego 4 – spotkania nakierowane są na Słowo Boże, uwielbienie, modlitwę i spędzenie czasu razem. Umawiamy się również na spotkania, żeby trochę się poruszać przy siatkówce itp. Nierzadko zostajemy również w niedzielę po nabożeństwie i spędzamy razem czas.

Zapraszamy.

Studium Biblijne

Na Studium Biblijne zapraszamy w czwartki o g. 19:00 do tzw. „Sali konferencyjnej” przy kaplicy Kościoła Chrześcijan Baptystów w Krakowie, ul. Wyspiańskiego 4.

Zapraszamy.

Klub Seniora

Od przeszło 20 już lat, raz w miesiącu, zazwyczaj w pierwszą środę miesiąca, w godzinach od11 do 14, starsi członkowie I Zboru KChB, ich przyjaciele i znajomi z innych wspólnot chrześcijańskich spotykają się w pomieszczeniach Klubu „Na Wyspie”. W czasie tych spotkań uczestnicy wspólnie modlą się, śpiewają, czytają psalmy, słuchają rozważań, analizują wybrane teksty biblijne, dyskutują, dzielą się radościami i troskami życia codziennego, a następnie zasiadają do wspólnego obiadu.

Serdecznie zapraszamy.
Szczegółowe informacje – Janina Woźniak, tel. 663-805-204.

 

Dyżur modlitwewny

W czwartek o 18:00 zapraszamy na dyżur modlitewny w budynku zborowym przy ul. Wyspiańskiego 4.

Jeśli masz potrzebę modlitewną, potrzebujesz wsparcia lub poprostu chcesz spotkać się z ludźmi wierzącymi.

Zapraszamy

 

Ta strona wykorzystuje technologię "Cookies", która rozszerza możliwości jej działania. Jeśli na niej jesteś, wyrażasz zgodę na ich używanie. W każdym momencie można zmienić ustawienia plików "Cookies" w urządzeniu, na którym odwiedzana jest strona.