Obóz w Świętajnie 2024

Obóz w Świętajnie 2024

Jezus zaś przywołał je i rzekł: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Albowiem do takich należy Królestwo Boże.”  ŁK 18:16

Obóz Świętajno 2024
Zapraszamy!!!

Pragniemy głosić dzieciom Bożą ewangelię, zachęcać je do czytania Biblii i budowania relacji z Bogiem; wspólnie uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa i modlić się.

Temat obozu:

Rycerze Najwyższego Króla

cel obozu: Pragniemy głosić dzieciom Bożą ewangelię, zachęcać je do czytania Biblii i budowania relacji z Bogiem; wspólnie uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa i modlić się.

wiek uczestników: 7-14 lat (dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej)

termin: 7-20 lipiec 2024 r (rozpoczęcie obozu w godzinach popołudniowych, zakończenie obozu w godzinach porannych),

koszt: 1400 zł plus dodatkowa opłata za autokar,

miejsce: ul. Kościelna 20, 12-140 Świętajno,

W programie przewidywana jest całodniowa wycieczka autokarowa, codzienne zajęcia biblijne i warsztaty (plastyczne, techniczne, sportowe itp), wspólne gry i zabawy oraz inne atrakcje (ognisko, kino obozowe, park linowy, wyjazdy nad jezioro i inne).

Autokar: dla dzieci z Krakowa i okolic jest możliwość rezerwacji miejsca w autokarze z Krakowa do Świętajna (wyjazd 7 lipiec 2024 w godzinach wczesnoporannych) oraz z Świętajna do Krakowa (wyjazd 20 lipca 2024 w godzinach porannych)

Kontakt

Zgłoszenia prosimy nadsyłać mailowo w postaci wypełnionej karty zgłoszenia.

Miejsce obozu

ul. Kościelna 20, 12-140 Świętajno,

Organizator obozu:

I Zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów w Krakowie

Kierownik

Anna Irena Kuźnik

Ta strona wykorzystuje technologię "Cookies", która rozszerza możliwości jej działania. Jeśli na niej jesteś, wyrażasz zgodę na ich używanie. W każdym momencie można zmienić ustawienia plików "Cookies" w urządzeniu, na którym odwiedzana jest strona.